Indoor : 0
Sauna : 0
Outside : 0
Indoor: 31 °C
Whirpool: 34 °C
Outside: °C

LÉTO SE SPOXEM aneb přestaňte „lajkovat“, začněte sportovat

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY s výukou plavání

„NÁMOŘNÍCI Z OLEŠNÉ“

Letní aquapark Olešná a Autokemp Olešná

Prázdniny se kvapem blíží a s nimi čas her a zábavy. Naše tábory nabízí dětem nejen zábavu, ale také výuku plavání pro úplné neplavce či zdokonalování plavecké techniky pro pokročilejší plavce. I vaše dítě by mělo umět plavat a „pohybovat se“ ve vodě bezpečně a s radostí.

Termíny:

10.-14. 7. 2017                     17.-21. 7. 2017                     


Pondělí-pátek od 08.00-16:00 hodin, převzetí dětí probíhá denně 07:45-08:15 hodin, vyzvednutí je možno v době od 15:45-16:15 hodin. Dítě bude předáno pouze rodiči nebo osobě určené písemným pověřením rodičů o možnosti převzetí dítěte z tábora. Místo prvního předání dítěte (nástupní den-pondělí) je před hlavním vstupem do letního aquaparku, místa předání a vyzvednutí dětí v dalších dnech budou upřesněna vždy den předem dle aktuálního programu.

Tábor je určen pro děti 7-12 let, plavce i neplavce. Děti budou rozděleny do tří skupinek dle věku a plaveckých dovedností (max. počet dětí ve skupině je 8)

Program:

-      výuka plavání pod vedením kvalifikovaných instruktorů a vodního záchranáře

-      sportovní a pohybové hry ve vodě i na suchu

-      aktivity v okolí aquaparku

Program tábora bude přizpůsoben počasí a věku dětí, změny programu vyhrazeny.


Stravování (2x denně) je zajištěno v restauraci Krytého aquaparku Olešná formou:

1x oběd: polévka, hlavní jídlo a odpolední svačinka (tyčinka nebo ovoce)

Pitný režim během celého dne.

Cena: 2 150 Kč/5 dní (s DPH)

Cena zahrnuje: stálý odborný dozor, výuku plavání kvalifikovaným lektorem, pojištění základní (doporučujeme sjednat individuální úrazové pojištění), vstup do Krytého a Letního aquaparku Olešná, zdravotní dohled, stravování, pitný režim


Informace: Jana Adamczyk Vicherová, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , www.aquapark-olesna.cz